Nejčastější dotazy zákazníků | tisknemedobre.cz

tisknemedobre.cz
MediaWalk.czJsme hrdým členemMedia Walk Family

Odpovědi na časté dotazy

V této sekci uvádíme odpovědi na nejčastěji kladené otázky našimi zákazníky. Doufáme, že zde najdete také řešení svého problému. Pokud ne, napište nám e–mail, zavolejte nebo v pracovní době použijte Online podporu, kterou najdete u spodního okraje stránky. Prosíme, sledujte také naše doporučení, která uvádíme u každého produktu. Děkujeme.

Proč si mám vybrat právě vaši firmu?

Protože s tiskem obecně máme více jak deset let zkušeností. Znáte nás jako největší výrobce reklamních plachet a bannerů v Čechách a na Slovensku. Vytiskli a namontovali jsme statisíce metrů čtverečních velkoplošné reklamy. Máme v portfoliu tisíce spokojených zákazníků, kteří vám jistě rádi naši firmu doporučí. Najdete je v recenzích na reklamniplachty.cz. Kromě digitálního a velkoplošného tisku podnikáme také v oboru výstavby billboardů a reklamních nosičů. Svým zákazníkům nabízíme rovněž komplexní podporu v jejich marketingové komunikaci

Jaké produkty nabízíte?

Naše nabídka zahrnuje digitální tisk na papírové a PVC materiály. Digitální tisk je vhodný pro produkci menších nákladů tiskovin. Například u nejběžnějšího formátu A4 (210×297 mm) se vyplatí až do nákladu 2000 ks. Vyšší množství umíme taky. Pokud potřebujete letáků, nebo jakýchkoli tiskovin více, nebojte se nám napsat. Zajistíme ofsetový tisk za férové ceny.

Formáty a materiály:

  • A6–A0 (včetně DL) včetně skládání a laminace
  • Matné a lesklé natírané křídové papíry
  • Nenatírané (kancelářské) ofsetové papíry
  • BBS a City light papíry
  • Lesklé a matné papírové samolepky
  • PVC interiérové a exteriérové samolepky
  • Vlastní rozměr i tvar samolepek

Jak zjistím cenu produktu a jaký je způsob platby?

Cenu zjistíte jednoduše! U každého produktu najdete kartu pro výpočet ceny. Zadejte materiál, barevnost, počet kusů případně velikost a okamžitě znáte cenu, za kterou vám produkt co možná v nejkratším možném čase doručíme až ke dveřím. Platba probíhá standardně bankovním převodem, zálohovou fakturou před dodáním, hotově při převzetí nebo dobírkou.

Kdy a jak mi produkty doručíte?

Ihned po vyrobení šetrně tiskoviny zabalíme a kurýrem GLS putuje k vám. Menší náklady jednoduchých tiskovin obdržíte již do 48 hodin od potvrzení objednávky.

Co mám dělat, když nemám grafiku ani tisková data?

Nevadí. Grafický návrh vám připravíme na míru. Jen si prosím promyslete, co je cílem vaší reklamní tiskoviny. Co chcete, aby udělal pozorovatel, který vidí vaší tiskovinu? Urychlíme si tak cestu k oboustranné spokojenosti. Pokud máte grafický návrh, ale neumíte vytvořit tisková data, pošlete nám, co máte. O zbytek se postaráme.

Jaké budu mít výhody, když se zaregistruji?

Jako registrovaný zákazníci dostanete automaticky řadu výhod. Můžete sledovat průběh zakázky, máte k dispozici všechny účetní dokumenty a uschováme vám v archivu také po dobu 3 let tisková data. Zůstaneme ve spojení a budete tak mezi prvními informováni o akcích, soutěžích a novinkách.

Sháníte výrobce reklamních konstrukcí, který vám je zároveň i bezpečně namontuje? Už nemusíte!

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 502 542 nebo emailem na obchod@mediawalk.cz a ostatní už nechte na nás.

Digitální tisk letáků, plakátů, samolepek a vizitek – tisknemedobre.cz
Zanechte zde vzkaz, brzy Vám odpovíme