Výroba reklamních plachet a bannerů | tisknemedobre.cz

tisknemedobre.cz
MediaWalk.czJsme hrdým členemMedia Walk Family

Tisknemedobře.cz je součástí Media Walk Family

Jsme rodina firem mediawalk.cz podnikajících již více než 10 let v oboru reklamní komunikace. V České a Slovenské republice patříme mezi největší výrobce velkoplošné reklamy. Jsme lídry trhu a určujeme trendy.

Jako první výrobci na trhu jsme svým zákazníkům nabídli reklamní plachty a bannery a zároveň jejich velkoplošný potisk prostřednictvím přehledného e-shopu a CRM systému. Na adresách reklamniplachty.cz a reklamneplachty.com najdete e–shopy pro české a slovenské zákazníky.

Jako jediní výrobci velkoplošné reklamy v Čechách a na Slovensku dodáváme svým klientům vlastní řešení reklamních billboardových nosičů a konstrukcí. I zde jsme rovněž první výrobci, u nichž si můžete billboardovou konstrukci včetně projektové dokumentace a montáže objednat v e–shopu na adrese vystavbabillboardu.cz.

Pro rok 2022 jsme pro naši širokou klientelu (čítající desítky tisíc spokojených zákazníků) připravili dvě velké novinky. Na časté dotazy a podněty našich klientů jsme se rozhodli rozšířit naše podnikání o produkty digitálního tisku. V tomto e–shopu tisknemedobre.cz nabízíme svým zákazníkům kvalitně a rychle vytištěné letáky, plakáty, vizitky, samolepky a spoustu dalších tiskovin s doručením až ke dveřím.

Poslední výzvou tohoto roku je založení společnosti, která svým klientům nabídne spoustu tradičních i netradičních možností jejich marketingové komunikace. V současnosti poskytujeme komplexní služby reklamní komunikace několika firmám, které nás kontaktovaly přes naše e–shopy, ale personální možnosti nám v tomto oboru nedovolovaly růst. Rozhodli jsme se tedy dát dohromady tým profíků na marketingovou komunikaci a vybudovat moderní komunikační agenturu Media Walk Marketing Solutions.

Jsme rodina firem, která si dobře uvědomuje, že podniká ve 21. století, a proto dbáme na ochranu životního prostředí a tvoříme kvalitní pracovní zázemí pro své spolupracovníky. Uzavíráme také dlouhodobá partnerství a podílíme se na sponzorství mnoha sportovních a kulturních podniků.

Sháníte výrobce reklamních konstrukcí, který vám je zároveň i bezpečně namontuje? Už nemusíte!

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 502 542 nebo emailem na obchod@mediawalk.cz a ostatní už nechte na nás.

Digitální tisk letáků, plakátů, samolepek a vizitek – tisknemedobre.cz
Online podpora